top of page

Ücretsiz çevrimiçi fotoğraf düzenleme siteleri

Ücretsiz çevrimiçi fotoğraf düzenleme siteleri, fotoğraflarınızı istediğiniz şekilde düzenlemenize olanak sağlayan ve bunu yaparken herhangi bir ücret talep etmeyen web tabanlı hizmetlerdir. Bu sitelerin kullanımı oldukça kolaydır ve birçok farklı özellik sunarlar.


Canva, birçok farklı tasarım aracı sunan bir site.

İşte, en popüler ve ücretsiz çevrimiçi fotoğraf düzenleme sitelerinden bazıları:


1. Pixlr

Pixlr, kullanıcıların fotoğraflarını düzenleyebilecekleri birçok farklı araç ve filtre sunan popüler bir çevrimiçi fotoğraf düzenleme sitesidir. Kullanıcılar, renk ayarları, kesme, boyutlandırma ve efektler gibi birçok farklı düzenleme aracına erişebilirler.


2. Canva

Canva, birçok farklı tasarım aracı sunan bir site olmasına rağmen, fotoğraf düzenleme işlevselliği de sunar. Canva, kullanıcıların fotoğraflarını kesme, boyutlandırma, filtrelerle düzenleme, metin ekleyerek tasarım yapma gibi birçok farklı özellik sunar.


3. Fotor

Fotor, çevrimiçi fotoğraf düzenleme siteleri arasında en popülerlerinden biridir. Kullanıcılar, fotoğraflarını düzenlemek için renk düzeltmeleri, kesme, boyutlandırma, efektler ve diğer birçok özellik gibi birçok araca erişebilirler.


4. BeFunky

BeFunky, kullanıcıların fotoğraflarını düzenlemelerine ve efektlerle süslemelerine olanak sağlayan bir başka çevrimiçi fotoğraf düzenleme sitesidir. Kullanıcılar, kolaj oluşturma ve grafik tasarım araçları gibi diğer özellikler de kullanabilirler.


5. PicMonkey

PicMonkey, çevrimiçi fotoğraf düzenleme siteleri arasında en popülerlerinden biridir ve kullanıcılar, birçok farklı araca erişebilirler. Kullanıcılar, kesme, boyutlandırma, metin ekleme, filtreleme ve diğer birçok özellik gibi birçok düzenleme aracına erişebilirler.


Bu sitelerin hepsi kullanımı kolay, ücretsiz ve birçok farklı özellik sunar. Fotoğraflarınızı hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemenizi sağlarlar. Herhangi bir profesyonel fotoğraf düzenleme yazılımına sahip olmadan, fotoğraflarınızı istediğiniz şekilde düzenlemenizi mümkün kılarlar.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page