top of page

Amatör video çekimi için 5 tripod önerisi

Amatör video çekimi için kullanabileceğiniz tripod önerileri şunlardır:

  1. AmazonBasics 60 inç Tripod: Bu tripod, uygun fiyatı ve hafif tasarımıyla amatör video çekimi için idealdir. Ağırlığı sadece 3 pound olan tripod, 3 yollu pan başlığı, su terazisi ve hızlı açma kilitleri gibi özellikler sunar.

  2. Manfrotto MKCOMPACTACN-BK Compact Action Tripod: Bu tripod, 61 inç yüksekliğiyle tam boyutludur ve 3,3 pound ağırlığı ile taşınması kolaydır. 5 yollu pan başlığı, hızlı çıkarma plakası, su terazisi gibi özellikler sunar.

  3. Vanguard Alta Pro 263AB: Bu tripod, 65 inç yüksekliğiyle daha yüksek bir seviyede video çekmek isteyenler için uygundur. Ayrıca, sıkıca kavrayan ayakları, 3 yollu pan başlığı, hızlı çıkarma plakası, su terazisi gibi özellikleri de vardır.

  4. Neewer Professional Heavy Duty Metal Tripod: Bu tripod, ağırlık kapasitesi 22 pound'a kadar olan video kameralarını destekleyebilir. 64 inç yüksekliği ve sağlam metal yapısıyla güvenli bir çekim deneyimi sunar.

  5. Ravelli AVTP Professional Video Tripod: Bu tripod, 66 inç yüksekliği ve ağırlık kapasitesi 16 pound'a kadar olan kameraları destekleyebilir. Sabit sabitleme sistemi, hızlı çıkarma plakası, su terazisi gibi özellikleri vardır.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page