top of page

Düğün fotoğrafçısı hizmetleri neleri kapsar?

Güncelleme tarihi: 14 Nis 2023

Düğün günü çiftlerin hayatında önemli bir dönüm noktasıdır ve bu özel günü ölümsüzleştirmek için fotoğrafçılık hizmetleri oldukça önemlidir. Düğün fotoğrafçıları, çiftlerin düğün gününde tüm anıları kaydederek, özel günlerini sonsuza kadar hatırlayacakları anılar yaratırlar. Ancak, düğün fotoğrafçısı hizmetleri sadece düğün gününde fotoğraf çekmekten ibaret değildir.

Gelin ve damat elele tutuşuyor.
Gelin ve damat elele tutuşuyor.

Bu yazıda, düğün fotoğrafçısı hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi vereceğiz.


Düğün fotoğrafçısı hizmetleri, düğün öncesinde, sırasında ve sonrasında çiftlere fotoğraf ve video hizmeti sunar.


Aşağıda düğün fotoğrafçısı hizmetleri ile ilgili bazı örnekler verilmiştir:


1. Ön görüşme

Düğün fotoğrafçısı, çiftlerle bir ön görüşme yaparak, düğün hakkında bilgi alır ve fotoğraf çekimi konusunda çiftlere fikirler ve öneriler sunar.


2. Düğün günü fotoğrafçılığı

Düğün fotoğrafçısı, düğün günü gelmeden önce, düğün mekanı ve çevresindeki alanları ziyaret ederek, çekim yapılacak yerleri belirler. Düğün günü, fotoğrafçı, çiftlerin ve konukların hazırlık aşamasından itibaren fotoğraf çekmeye başlar. Düğün töreni, kokteyl saati, yemek ve dans etkinliği sırasında fotoğraf ve video çekimleri yapar.


3. Dijital fotoğraf düzenleme

Düğünden sonra, düğün fotoğrafçısı, çiftlerin fotoğraflarını dijital olarak düzenler. Fotoğrafların rengi, ışıklandırması ve kompozisyonu gibi faktörleri düzenler ve fotoğrafları mükemmel hale getirir.


4. Albüm oluşturma

Düğün fotoğrafçısı, çiftlerin fotoğraflarından albüm oluşturur. Albüm tasarımı, düzeni ve fotoğraf seçimi gibi faktörleri düzenler ve bir düğün albümü oluşturur.


5. Drone fotoğraf ve video

Düğün fotoğrafçısı, drone ile fotoğraf ve video çekimi yapabilir ve bu sayede düğün mekanının ve çevresinin havadan görüntülerini çekebilir.


6. Düğün videosu

Düğün fotoğrafçısı, çiftlerin düğün gününü videoya çekebilir ve bir düğün videosu oluşturabilir.


Bu hizmetler, düğün fotoğrafçısının çalıştığı pakete ve fiyata bağlı olarak değişebilir. Ancak genel olarak, düğün fotoğrafçıları, çiftlere unutulmaz bir düğün günü fotoğraf ve video hizmeti sunar.


Düğün fotoğrafçısı hizmetleri, düğün gününde çiftlerin anılarını kaydetmekle sınırlı değildir. Düğün öncesinde, çiftlerin nişan ve gelin duvağı fotoğrafları gibi diğer özel anlarını da kaydedebilirler. Ayrıca, düğün sonrası çiftlerin albümleri hazırlanırken de fotoğrafçıların hizmetleri devam eder. Bu yazıda, düğün fotoğrafçısı hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmenizi umuyoruz ve özel gününüzü hatırlayacak anılar yaratmak için profesyonel bir düğün fotoğrafçısının önemini vurguluyoruz.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page