top of page

Güngören'de fotoğraf çekilecek yerler

Güngören, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan bir ilçedir. İlçede turistik yerlerin sayısı sınırlı olsa da, fotoğraf çekmek için bazı güzel noktalar vardır. İşte Güngören'de fotoğraf çekmek için önerilerim:

  1. Küçükçekmece Gölü: Güngören ilçesi, Küçükçekmece Gölü'nün hemen yanındadır. Gölün etrafında yürüyüş yapabilir, doğanın tadını çıkarabilir ve güzel manzaralar eşliğinde fotoğraf çekebilirsiniz.

  2. Güneşli Parkı: Güneşli Mahallesi'nde bulunan Güneşli Parkı, yeşil alanları ve renkli çiçekleri ile güzel bir fotoğraf çekim yeri olabilir.

  3. Sultan Selim Camii: Güngören'de bulunan Sultan Selim Camii, mimarisi ve büyüklüğüyle dikkat çekiyor. Caminin bahçesinde ve içinde fotoğraf çekmeniz mümkün.

  4. Güngören Belediye Binası: Güngören Belediye Binası, modern mimarisi ve renkli ışıklandırması ile fotoğrafçıların ilgisini çekebilir.

  5. Merter Tekstil Merkezi: Güngören ilçesi, İstanbul'un en ünlü tekstil merkezlerinden biridir. Merter Tekstil Merkezi'nde farklı renklerde kumaşların sergilenmesi, görsel bir şölen oluşturabilir ve fotoğraf çekimine uygun bir ortam sunabilir.

Bunlar Güngören'de fotoğraf çekmek için önerilerimdir. İyi çekimler dilerim!

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page